Archiwizacja danych jakie są zalety przy umowy na kopie zapasowa dla przedsiębiorstwa.

archiwizacja danych 5 największych mitów na temat archiwizacji danych

Archiwizacja danych dla firm co to za usługa?
archiwizacja danych z programów Mała Księgowość Rzeczpospolita

archiwizacja danych Dlaczego archiwizacja danych jest tak istotna dla Twojej firmy? Czy Twoje dane nie mogą być bezpiecznie przechowywane na płycie CD lub zewnętrznym dysku twardym? Jeśli nie, to jaki jest sens archiwizacji danych? Archiwizacja danych to proces przekształcania archiwizacji danych w odporne na awarie rozwiązanie do przechowywania danych poza siedzibą firmy lub w jej siedzibie. Co należy wziąć pod uwagę planując konwersję archiwizacji danych z CD na rozwiązanie DAS?

Archiwizacja danych czy jest konieczny tworzenie danych zapasowychdla małych i średnich firm?

Po pierwsze, co to jest archiwizacja danych? Archiwizacja danych polega na przekształceniu pamięci masowej w odporny na awarie, zewnętrzny system przechowywania danych. Ten system przechowywania danych zapewnia bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność podobną do systemów przechowywania danych na miejscu, takich jak NAS i SAN. Archiwizacja danych odbywa się jednak na scentralizowanym, zdalnym serwerze archiwizacji danych, a nie na poszczególnych komputerach w organizacji.

To jest plustem i minusem przy umowie na archiwizacja danych jednostkach administracyjnych.

Jeśli obecnie nie korzystasz z archiwizacji danych, nie wykorzystujesz w pełni swoich możliwości przechowywania danych. Tracą Państwo cenny czas i potencjalnie cenne dane. Logicznym posunięciem jest więc zmiana sposobu archiwizacji danych na rozwiązanie wykorzystujące pamięci masowe DAS. Istnieje jednak kilka kluczowych powodów, dla których obecny system archiwizacji danych może nie być odpowiedni dla Twojej organizacji.

Archiwizacja danych firmowych czyli wykonanie kopi zapasowych dla firm biurowych.

Po pierwsze, Twój obecny system archiwizacji danych jest zbyt wolny. Jeśli masz setki lub tysiące plików w swoim systemie przechowywania danych i często wykonujesz archiwizację danych, Twoja obecna prędkość przechowywania danych nie będzie w stanie nadążyć. Twoje oprogramowanie do archiwizacji danych jest prawdopodobnie zbyt wolne dla Twoich obecnych wymagań w zakresie przechowywania danych. Dowiedz się, o ile szybciej może pracować Twoje obecne oprogramowanie z rozwiązaniem do archiwizacji danych od Sente Technologies, Inc. (NASDAQ: SEDU), zamawiając jego wersję demonstracyjną.

Po drugie, trwa to zbyt długo. Kiedy zamieniasz archiwizację danych na rozwiązania do przechowywania danych DAS, oszczędzasz czas na ponowne fizyczne formatowanie całej bazy danych. Oprogramowanie do archiwizacji danych zbiera i pobiera dane w partiach, a następnie konsoliduje je, aby mogły być przechowywane w pamięci masowej. Nie ma potrzeby fizycznego kompresowania danych lub ich formatowania tylko po to, aby umieścić je w nowym systemie oprogramowania do archiwizacji danych.

Po trzecie, proces archiwizacji danych pozostawia za sobą zbyt wiele danych. W przypadku konsolidacji danych w ramach rozwiązania pamięci masowej DAS nie trzeba w ogóle zajmować się archiwizacją danych. Zamiast tego, firma konsolidująca wykonuje tę pracę za Ciebie. Dane hissztachetyczne można przeglądać tylko w raporcie z archiwizacji danych. Można również wyciągnąć dane z raportu hissztachetycznego, gdy są one potrzebne, więc dane są zawsze pobierane bezpośrednio z aktualnego stanu w bazie danych.

do spółki?

Po czwarte, jest to zbyt wiele dodatkowej pracy dla Ciebie. Dzięki DAS można szybko indeksować dane hissztachetyczne, co pozwala na wykorzystanie rozwiązania do przechowywania danych do szybkiego dostępu do danych, które nie są aktualnie używane. Oznacza to, że podczas prowadzenia firmy można zrobić więcej, niż gdyby kopie zapasowe danych były zapisywane na taśmach. Jeśli jednak nie korzystasz z rozwiązań do przechowywania danych, które ułatwiają wyciąganie informacji z bazy danych, wydajesz pieniądze, które mogłyby zostać przeznaczone na coś bardziej korzystnego dla Twojej firmy.

Po piąte, narażasz swoje dane na ryzyko. Jeśli nie wybierzesz rozwiązania do przechowywania danych, które ułatwia tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych, narażasz swoje dane na ryzyko za każdym razem, gdy tworzysz kopię zapasową. W przypadku tworzenia kopii zapasowych danych przy użyciu taśmy nigdy nie trzeba się martwić o ich utratę. Jeśli jednak wybierzesz rozwiązanie do przechowywania danych, które wymaga od Ciebie większego nakładu pracy, odsuniesz się od rzeczy, na których powinieneś się skupić.

Dane adresowe:

Akte Archiwizacja danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 898 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[emulsion_relate_posts]